Grand Prix – tenis stołowy

W dniach 10 i 17 stycznia na Sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbyły się dwa turnieje w tenisa stołowego z cyklu Grand Prix. Zawody miały na celu wyłonienie najlepszych uczniów szkoły, którzy mogli reprezentować szkołę na zawodach powiatowych.
Oba turnieje wygrał uczeń klasy IIb Bareja Bartłomiej, drugie miejsce zajął Mateusz Małczuk z klasy IIIb. Dzieki bardzo dobrej grze oraz wzorowej postawie zostali oni wytypowani do reprezentowania szkoły poza murami naszej szkoły.
Wyniki turnieju z 10 stycznia:
1. Bareja Bartłomiej – 10 pkt
2. Małczuk Mateusz- 8 pkt
3. Skóra Rafał – 6 pkt
4. Lis Rafał – 5 pkt
5. Składanowska Dominika – 3 pkt
6. Uziębło Jakub – 2 pkt
6. Karpowicz Filip – 2 pkt
6. Czapski Adrian – 2 pkt
9.  Targońska Julia – 1 pkt
9. Matejczuk Kuba – 1 pkt
9. Wójcik Marcel -1 pkt
9. Wodzyński Igor – 1 pkt
Wyniki turnieju z 17 stycznia:
1.Bareja Bartłomiej – 10 pkt
2. Małczuk Mateusz- 8 pkt
3. Lis Rafał – 6 pkt
4. Czapski Adrian – 5 pkt
5. Składanowska Dominika – 3 pkt
6. Uziębło  Jakub – 3 pkt
7. Targońska Julia – 2 pkt
Ogólna klasyfikacja po 3 turniejach:
1. Bareja Barłomiej – 30 pkt
2. Małczuk Mateusz – 16 pkt
3. Czapski Adrian – 13 pkt
4. Lis Rafał- 12 pkt
5. Składanowska Dominika -11 pkt
6. Uziębło Jakub – 10 pkt
7. Szlaski Sebastian – 8 pkt
8. Targońska Julia – 5 pkt
9. Wodzyński Igor – 3 pkt
10. Karpowicz Filip, Zienkiewicz Szymon, Skorupka Julian, Nazarczuk Dawid – 2 pkt
14. Wójcik Marcel, Podfigórny Dawid, Skup Maciej, Wełdycz Tomasz, Izdebski Sebastian, Chibowski Kamil, Szomko Filip – 1 pkt
Dziękujemy wszystkim za udział, zapraszamy na ostatni turniej, który odbędzie się 7 lutego. Przypominamy również, że zgodnie z regulaminem oraz z tradycją ostatni turniej punktowany jest podwójnie a więc jest też duża szansa na zajęcie bardzo wysokiego miejsca w ogólnej klasyfikacji.