Dwubój nowoczesny

We  wtorek  30 maja 2017 r. w Mińsku Mazowieckim odbyła się Międzypowiatowa Gimnazjada w dwuboju nowoczesnym (100 m pływanie, 1000 m bieg). Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny pod opieką p. M. Filimoniuka i p. A. Tomaszewskiej. Dziewczęta  w składzie:  Magdalena Jastrzębska 3b, Monika Mirosław 3b, Karolina Olędzka 3c, Zuzanna Jońska 3a  oraz chłopcy: Paweł Kowalczyk 2c, Michał Kruk 2c, Mateusz Pelc 2c,  Michał Rytel 3c. Wyniki z poszczególnych konkurencjach przeliczane były na punkty wg specjalnych tabel.  W końcowej klasyfikacji zespoły z naszej szkoły uplasowały się na następujących pozycjach:
I miejsce dziewczęta
X miejsce chłopcy
Konkurencja dwuboju nowoczesnego należy do jednej z najtrudniejszych, wymaga zarówno doskonałych umiejętności pływackich, jak i bardzo dobrej wytrzymałości biegowej, dlatego dziękujemy zawodnikom i zawodniczkom za podjęty trud rywalizacji w trudnych warunkach pogodowych (upał).  Gratulujemy wyników !!!

Skip to content