Szachowe mistrzostwa oświaty – eliminacje do finału międzyszkolnego

Dnia 13 grudnia odbył się w naszej szkole turniej szachowy. W rozgrywkach wzięło udział 17 zawodników. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, zawodnicy z miejsc 1-6 otrzymali nagrody rzeczowe, najlepsza trójka została nagrodzona medalami.

Turniej stał na wysokim poziomie, była złość po przegranych ale i radość po zwycięstwach. Zwycięzcą po zdobyciu kompletu punktów okazał się Szymon Dziak z klasy 7a, drugie miejsce zajął Wiktor Wyszomierski z klasy 4a, a na najniższym stopniu podium turniej ukończył Aleksander Domański z klasy 5a.

Pierwszą szóstkę uzupełnili Damian Stefaniuk, Wiktor Supeł oraz Jakub Hoduń. Wszystkim uczestnikom gratuluję zaangażowania, podjętego wysiłku umysłowego, a za najlepszą szóstkę zawodników będziemy trzymać kciuki podczas międzyszkolnego finału Szachowych Mistrzostw Oświaty.