Rozpoczął się rok szkolny 2017/2018

W poniedziałek 4 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018. O godzinie 8.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Stanisława B.M. odbyła się msza św.. Główna uroczystość miała miejsce w sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Magdalena Olszewska- Silna powitała rodziców, grono pedagogiczne, a szczególnie nowych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej placówki. Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Ewa Łyś, nauczycielom i uczniom życzyła dużo zapału i chęci do pracy. Starsi koledzy z klasy 2b, 3a i 3c gimnazjum zaprezentowali krótką część artystyczną. Następnie wszyscy udali się do sal na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.