Sukcesy Agaty Dobosz w konkursach języka niemieckiego

Dnia 13 stycznia 2012 r. odbył się etap regionalny X Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów. Wzięło w nim udział 18 uczniów. Nasze gimnazjum reprezentowała Agata Dobosz z kl. 3a. Uczennica zajęła w konkursie III miejsce.
Do zawodów etapu ogólnopolskiego zakwalifikowani zostaną uczniowie, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w etapie regionalnym w skali całego kraju.

(Z niecierpliwością czekamy na wyniki!)

Agata Dobosz (jako jedyna uczennica z naszego rejonu) wzięła również udział w etapie wojewódzkim Konkursu Języka Niemieckiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Warszawie, który odbył się 14 stycznia 2012 r. W konkursie swoją wiedzę z języka niemieckiego sprawdzało 67 uczniów.
Uczennica naszego gimnazjum zdobyła 62 pkt / 80 pkt. Zabrakło jej jedynie 2 punktów do uzyskania tytułu laureata.

Gratulujemy Agacie i jej opiekunowi p. E. Jurzyk – Niedziółce
i życzymy dalszych sukcesów!