Szkolne rozgrywki w unihokeja

10 listopada na sali gimnastycznej SP1, odbył się miedzyklasowy turniej w unihokeja. Pomimo tego, iż rozgrywki te zaliczane był do klasyfikacji ogólnej na „najlepszą klasę” to do zawodów przystąpiły tylko trzy klasy.

Klasa 4a, 5a i 7a rozegrały zacięte pojedynki systemem „każdy z każdym”, co pozwoliło wyłonić zwycięzców.

Wyniki poszczególnych meczów:

7a – 5a 1:3

4b – 5a 0:3

7a- 4b 4:1

Zwycięski zespół z klasy 5a zdobył dzięki temu 10 punktów do klasyfikacji na najlepsza klasę, drugie miejsce wywalczyła klasa 7a co dało im 8 punktów w klasyfikacji a na najniższym stopniu podium turniej ukończyła klasa 4b, która może dopisać sobie 6 punktów w ogólnej klasyfikacji do „najlepszej klasy”.

Klasa 5a wystąpiła w następującym składzie:

Błażej Pilarczyk, Sebastian Karkuzewicz, Tobiasz Kazimierczak, Szymon Podniesiński, Wiktor Wyszomierski, Filip Osypiuk, Aleksander Groblewski.

Dziękujemy za udział w turnieju, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne miedzy klasowe rozgrywki.

Aktualizowane na bieżąco linki do tabel klasyfikacyjnych na „Najlepszą klasę” oraz „ Najlepszego sportowca”. Wystarczy kliknąć w odopwiedni link pod którym znajdziemy aktualne tabele: