Dzień Kobiet, Dziewczynek, Koleżanek

W bardzo zgranej klasie 1c chłopcy podchwycili propozycję by podtrzymać tradycję celebrowania święta Dnia Kobiet. Zadbali o swoje koleżanki, przygotowując dla nich samodzielnie drobne upominki ze słodką niespodzianką. Z zapałem wycięli kolorowe motylki, które zostały ozdobione czekoladką. W bardzo kulturalny sposób złożyli dziewczynkom życzenia. Niektórzy hojni chłopcy obdzielili całą klasę przyniesionymi na tę okazję cukierkami i innymi słodyczami. Pamiętali także o swoich Paniach. Dzieci mają wielkie serca!!!
Świętowanie rozciągnęło się w czasie, gdyż byliśmy także na seansie filmowym, w którym główna rolę grała Emma i jej czarny jaguar. Dzieci mogły przekonać się, jak wielką moc i siłę ma prawdziwa przyjaźń.
Każde święto stanowi doskonałą okazję by budować życzliwe, bliskie relacje i zgodny zespół.

Tekst i zdjęcia: Joanna Mendza