Międzyklasowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora PG1

W dniu 09.10.2014 r. nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły –  p.Ireneusz Dyć i p. Emil Kożuchowski po raz pierwszy w naszej szkole  zorganizowali Międzyklasowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora PG1.
W turnieju uczestniczyło 4 drużyn, złożonych z uczniów poszczególnych klas grających systemem „każdy z każdym”.
Turniej był emocjonujący po pełnych niespodzianek meczach na najniższym stopniu podium znalazła się klasa I A/B. Miejscem drugim musiała się zadowolić klasa III A. Bezkonkurencyjna okazała się klasa II E w składzie: Jakub Oleszczuk, Jeremi Orłowski, Jakub Kobyliński, Jacek Głuski, Wojtek Sidoruk, Sara Kwiatkowska, Weronika Kraszewska, Ola Góral, Natalia Somla, Marta Baczyńska , która otrzymała puchar ufundowany przez Panią Dyrektor Magdalenę Olszewską-Silną. Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Wyniki:
IAB – II C 5:2
II E – III A 6:5
IAB – II E 1:7
II C – III A 2:4
IAB – III A 4:6
II C – II E 1:4

Drużyny Zwycięstwa Remis Przegrane Bramki
I AB 1 2 -5
II C 0 3 -8
II E 3 0 +10
III A 2 1 +3

Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.

Skip to content