Sukces w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 14 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół nr 2 w Siedlcach odbyły się eliminacje powiatowe  Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, których organizatorem jest Polski Związek Motorowy oraz Komenda Główną Policji, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, Instytut Transportu Samochodowego.
W zawodach wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i podstawowych z powiatu siedleckiego i były to kwalifikacje do zawodów rejonowych. Uczniowie rywalizowali w konkurencji drużynowej w jeździe rowerem po torze przeszkód oraz z wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Rozwadowski i Piotr Mokrzecki  z klasy IIId oraz Monika Mirosław z klasy IIb zajęli 1 miejsce kwalifikując się do zawodów rejonowych. Drużynę przygotował nauczyciel p. Andrzej Wojtowicz. Gratulujemy wspaniałej postawy i wysokich wyników.