Wiosenny tor przeszkód

Dnia 8 maja 2019r.na boisku naszej szkoły odbyły się zabawy wielkanocne dla dzieci z najmłodszych klas zorganizowane przez samorząd uczniowski. Zajączek przygotował dla nich kilka konkurencji. Podczas pierwszej z nich musieli znaleźć słodycze, które wykradł zły wilk i ukrył przed nimi. Wszyscy w mgnieniu oka poradzili sobie z tym zadaniem. Kolejny był tor przeszkód, który trzeba było przejść z jajkiem na łyżce. Sprawił on trochę większe trudności, mimo to wszyscy ukończyli go z uśmiechem na twarzy. Ostatnia konkurencja miała na celu sprawdzenie zdolności dzieci w trafianiu do tarczy. Większość z nich okazała się mistrzami tego zadania. Najlepsi strzelcy uzyskali nawet 200 punktów! Wszyscy bardzo dobrze się bawili i czekają na ponowną wizytę zajączka w przyszłym roku.