Uczeń na drodze

W dniu 10.01.2012 r. w Dworze Mościbrody odbyło się uroczyste podsumowanie regionalnego konkursu plastycznego „Uczeń na drodze”. Organizatorem konkursu już po raz piąty jest Fundacja Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Drogowych. Spotkanie miało bardzo uroczystą oprawę, w której wzięły udział władze fundacji, Urzędu Marszałkowskiego, Rady Miasta Siedlce oraz siedleckiej policji.  Spośród ponad 200 prac nadesłanych na konkurs wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych. Ze szkół gimnazjalnych II miejsce zajęła uczennica naszego gimnazjum z klasy IIc – Julia Wojtowicz. Ponadto w konkursie nagrodzono dyplomami uczennice naszej szkoły: Angelikę Mioduską, Kamilę Bardadin, Wiktorię Bagińską oraz Weronikę Sokołowską. Gratulujemy.