Najlepsza klasę pod względem aktywności fizycznej

Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili cykl turniejów na najlepsza klasę pod względem aktywności fizycznej. Przeprowadzone zostały turnieje z najpopularniejszych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, unihokej. Niestety ze względu na epidemię nie udało się rozstrzygnąć wszystkich zaplanowanych rozgrywek.
W zaproponowanej formie spędzania czasu wolnego wystąpiło 10 zespołów klasowych. Oto ich klasyfikacja.
Miejsce trzecie po zdobyciu 16 punktów wywalczyła klasa 7A, na miejscu drugim rozgrywki zakończyła klasa 7C, zwycięzcami okazała się klasa 8B.
Uczniowie z klasy 8B, którzy brali udział w rozgrywkach: Aleksander Fiuk, Łukasz wiśniewski, Kacper Jalowski, Jakub Grabczak, Bartosz krajewski, Piotr Rychlik, Jacek Świderski, Dawid Richter, Kacper Kania.
Gratulujemy ” Najlepszej Klasie” 8B oraz pozostałym drużynom za udział we wspólniej zabawie.
Zaproponowana forma spędzenia wolnego czasu przez nauczycieli wychowania fizycznego okazała się „strzałem w dziesiątkę”, turnieje przyciągnęły dużą rzeszę uczniów chcących aktywnie spędzić wolny czas. Rywalizacja międzyklasowa dostarczyła dużo emocji, a wyniki były bardzo trudne do przewidzenia.
Dziękujemy wszystkim za udział oraz zapraszamy na następne turnieje od września następnego roku szkolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content