Sukcesy naszych uczniów w konkursie literackim

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miasta i Powiatu w Siedlcach zorganizowało konkurs plastyczno – literacki „Patroni Roku 2020”. W kategorii literackiej zadaniem uczestników było napisanie wiersza lub opowiadania o Patronach roku 2020. – Janie Pawle II lub Hetmanie Stanisławie Żółkiewskim. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Kategoria klasy IV-VI
I miejsce Zuzanna Duda kl. 5a ( opiekun: p. Małgorzata Jaroszczyk)
II miejsce Julia Cielemęcka kl. 6b ( opiekun p. Jolanta Batok)
II miejsce Jakub Korniluk kl. 6c ( opiekun p. Małgorzata Jaroszczyk)
Kategoria klasy VII-VIII
I miejsce Sandra Chmielak kl. 8b ( opiekun p. Ewa Wysocka)
III miejsce Wiktor Duda kl. 8c ( opiekun p. Małgorzata Jaroszczyk)
Wyróżnienie:
Julia Smyk kl. 8a ( opiekun p. Magdalena Olszewska – Silna)
W podsumowaniu konkursu organizatorzy piszą, iż prace naszych uczniów charakteryzuje wysoki poziom ich wykonania. Świadczą one o doskonałym przygotowaniu dzieci i młodzieży, uczestniczących w konkursie przez kierujących ich edukacją, wskazywaniu właściwych dróg, ukazywaniu wzorców i czuwaniu nad rozwojem dzieci.
Szanownym Laureatom gratulujemy i bardzo dziękujemy za tak godne reprezentowanie naszej szkoły. Jednocześnie informujemy, że wszystkie nagrodzone prace zostaną opublikowane w najnowszym numerze szkolnej gazety „Galaktyka”.

Nauczyciele poloniści