Stypendia dla najzdolniejszych

W dniu 5 kwietnia 2013 r. 127 uczniów siedleckich szkół odebrało z rąk Prezydenta Miasta Siedlce p. Wojciecha Kudelskiego stypendia motywacyjne. W tym gronie znalazło się 48 uczniów, którzy mogą poszczycić się sukcesami naukowymi, artystycznymi i sportowymi na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Urzędzie Miasta. Wzięli w niej udział stypendyści, ich rodzice, dyrektorzy i pedagodzy z siedleckich szkół. Władze miasta reprezentowane były przez Prezydenta p. Wojciecha Kudelskiego i jego zastępców – p. Jarosława Głowackiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty Rady Miasta p. Lecha Poducha oraz Naczelnika Wydziału Edukacji p. Sławomira Kurpiewskiego, który prowadził uroczystość wręczenia stypendiów. Stypendium  Prezydenta Miasta Siedlce zostało ustanowione w celu wspierania uczniów zdolnych, którzy mogą poszczycić się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi na szczeblu regionalnym, wojewódzkim (stypendium II stopnia) oraz ogólnopolskim bądź międzynarodowym (stypendium I stopnia).
Z naszej szkoły stypendia otrzymało 5 uczennic:

stypendia I stopnia:
Alicja Pogorzelska (kl. IIIe),

stypendia II stopnia:
Patrycja Jaroszewicz (kl. IIIc),
Magdalena Kisielińska (kl. IIc)
Karolina Radzikowska (kl. IIIc)
Julia Wojtowicz (kl. IIIc).