Drogie Kobiety i dziewczęta, pracujące i uczące się w naszej szkole!

„Kobieta rodzi się gwiazdom podległa i kwiatom” – napisał słynny polski poeta Juliusz Słowacki. Dziś, w Międzynarodowym Dniu Kobiet, ten cytat nabiera szczególnego znaczenia, przypominając nam o Waszej wyjątkowej sile i delikatności, której świat nieustannie potrzebuje.
W tym wyjątkowym dniu w imieniu całej społeczności szkolnej, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia i podziękować Wam za Waszą siłę, mądrość i niezłomność, która inspiruje nas każdego dnia.
Dziękujemy Wam za Waszą pracę, oddanie i zaangażowanie w budowaniu lepszego świata. Jesteście siłą napędową naszej społeczności, naszej szkoły i naszej przyszłości.
Dziś i zawsze, pamiętajcie, że Wasza siła leży w Waszej jedności, determinacji i wewnętrznej mocy. Niech ten dzień będzie dla Was dniem radości, uznania i szacunku, na który zasługujecie.
Życzymy Wam niezapomnianych chwil spędzonych z bliskimi, spełnienia marzeń i nieustającego szczęścia. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech i spełnienie, które zasługujecie.

Z wyrazami szacunku,
Samorząd Uczniowski

Relacja fotograficzna ze złożenia życzeń i przekazania bukietu kwiatów przez Samorząd Uczniowski na ręce Pani Dyrektor dla wszystkich Pań pracujących w naszej szkole oraz dla najsympatyczniejszej uczennicy w szkole wg plebiscytu zorganizowanego przez SU.