III Festiwal Kultury Chodów

W dniu 21.05.2013 w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Dzień Tańca III Festiwalu Kultury Chodów 2013. Celem imprezy było prezentacja, propagowanie, popularyzacja i upowszechnianie kultury wśród dzieci i młodzieży, jak również rozbudzanie zainteresowań dziedzictwem kulturowym wyrażającym się w pielęgnowaniu gwary, zwyczajów, obrzędów, pieśni i tańca; wymiana doświadczeń, nawiązywanie i rozwój współpracy pomiędzy szkołami; promocja uzdolnionych uczniów i ich osiągnięć w dziedzinie kultury; prezentacja dorobku artystycznego w dziedzinie tańca.
Zespół taneczny naszego Gimnazjum „SILENCE” zdobył III miejsce w tańcu nowoczesnym.
Zespół wystąpił w składzie: Alicja Pogorzelska 3e, Monika Bednarczyk 3e, Dominika Mańkowska 3c, Oliwia Kruczyńska 3d, Karolina Grzesiuk 3d, Weronika Leonik 2c, Kinga Bancerz 2a, Agata Wyszomierska 2a, Julia Kruczyńska 1a, Anita Ozdoba 1a, Wiktoria Nasiłowska 1a, Aleksandra Fiuk 1a, Olga Ślepowrońska 1a, Wiktoria Bielińska 1b, Patrycja Lubelska 1b.

Całemu zespołowi serdecznie gratuluję.
opiekun p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska

Skip to content