Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim

24 stycznia 2014r. odbył się Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim, który został zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach oraz doradcę metodycznego języka niemieckiego panią Agatę Bryłkę.
W konkursie udział wzięli uczniowie naszego gimnazjum: Dominika Kalicka (kl. I d), Olga Ślepowrońska (kl. II a), Adam Jakubas, Dawid Koć, Bartosz Krassowski, Miłosz Markowicz, Tomasz Pawluk, Aleksandra Zwolińska (kl. III c) oraz Justyna Fiodorow (kl. III e).
Uczestnicy konkursu recytowali utwory poetyckie związane ze świętami Bożego Narodzenia oraz śpiewali kolędy w języku niemieckim.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienie, wszyscy występujący otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, a nauczyciele przygotowujący uczniów, p. J. Byczyńska-Kozioł, p. K. Ptaszyńska i p. I. Wiśniewska-Mróz, podziękowania.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach.