Miejski finał Gimnazjalnej Ligi Rugby Tag dla PG1

W dniu 16 maja 2014 r. rozegrano finałowy turniej miejski Gimnazjalnej Ligi Rugby Tag organizowanej przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Miejski Klub Rugby. W klasyfikacji generalnej i zawodach zwyciężyła drużyna Publicznego  Gimnazjum nr 1 pod opieką pana Pawła Kuligowskiego  przed  PG5 i PG2.
Finał rozstrzygnął się pomiędzy tymi trzema gimnazjami, zacięte mecze kończyły się przewagą zaledwie jednego punktu, a rozstrzygniecie przychodziło w ostatniej minucie meczu. Puchary, medale i nagrody wręczali: wiceprzewodniczący Rady Miasta Siedlce Stefan Somla i prezes Miejskiego Klubu Rugby Krzysztof Kisieliński..

Skład zwycięskiej drużyny: Patryk Chromiński 3d, Kacper Kozera 3c, Patryk Kulikowski 1e, Janusz Matejko 2g, Grzegorz Tomaszewski 3a. Drugi zespół PG1 w składzie: Maciej Stefaniuk 3d, Jakub Wyrozębski 3d, Maciej Starczewski 3d, Mateusz Konopka 2c, Adrian Ławecki 3f zajął w turnieju finałowym miejsce czwarte i w klasyfikacji końcowej uplasował się na piątym  miejscu.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content