Finał Regionalnego Konkursu Recytacji i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej „Loreley”

14 marca 2015 r. odbył się 13 Finał Regionalnego Konkursu Recytacji i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej „Loreley” organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Siedlcach. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z Siedlec oraz okolic, z trzech typów szkół: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była „Nadzieja” (die Hoffnung).
Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice:
• Kamila Jaworska z klasy 3e (opiekun p. S. Szaniawska)
• Aleksandra Wysokińska oraz Dominika Kalicka z klasy 2d (opiekun p. K. Ptaszyńska)
Uczestniczkom dziękujemy za wykazanie się dużymi umiejętnościami językowymi i artystycznymi – tylko krok dzielił naszą szkołę od wygranej w dogrywce o 3. miejsce w kategorii gimnazjum. W podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie do finału wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content