XIII Festiwal Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders

W  dniu 24.03.2015r. w I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach szkolny zespół taneczny” SILENCE”  pod opieką pani Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej wziął udział w XIII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych Cheerleaders zorganizowanego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach.
Dziewczęta za wykonanie dwóch układów zajęły II  miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.
Skład zespołu: Maria Najfeld 3a, Julia Kruczyńska 3a, Olga Ślepowrońska 3a, Aleksandra Adamska 3a, Anita Ozdoba 3a, Maria Szaniawska 3a, Wiktoria Bielińska 3b, Natalia Raczyńska 3b, Patrycja Lubelska 3b, Katarzyna Kurowska 3e, Julia Kadej 2d, Ania Księżopolska 2d, Julia Głuchowska 2d, Alicja Wojtowicz 1a, Weronika Raczyńska 1a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów