Dwubój nowoczesny – sport dla twardzieli

W piątek 13 maja 2016 r. w Mińsku Mazowieckim odbyła się Międzypowiatowa Gimnazjada w dwuboju nowoczesnym (100 m pływanie, 1000 m bieg). Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt w składzie Magdalena Jastrzębska, Monika Mirosław, Karolina Olędzka, Wiktoria Woźnica oraz chłopców: Antoni Woiński, Jakub Paugan, Kamil Kryszczuk i Kacper Grzelak. Wyniki z poszczególnych konkurencji przeliczane były na punkty wg specjalnych tabel.  W końcowej klasyfikacji zespoły z naszej szkoły uplasowały się na następujących pozycjach
VII miejsce dziewczęta
V miejsce chłopcy
Konkurencja dwuboju nowoczesnego należy do jednej z najtrudniejszych, wymaga zarówno doskonałych umiejętności pływackich jak i bardzo dobrej wytrzymałości biegowej, więc miejsca uzyskane przez naszych zawodników należy uznać za wysoko satysfakcjonujące. Gratulujemy wyniku młodzieży oraz ich opiekunom pani Anecie Tomaszewskiej i  panu Mirosławowi Filimoniukowi.

Skip to content