Sukcesy w konkursach organizowanych przez Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach

Z przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły zostały laureatkami dwóch konkursów organizowanych przez Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. W konkursie fotograficznym „Zasoby wodne wokół nas” dwa pierwsze równorzędne miejsca zdobyły Dominika Cymerman z klasy III e i Dominika Jońska z klasy III a. Specjalne wyróżnienie otrzymała Karolina Wysokińska (klasa III e). Celem konkursu było podnoszenie wiedzy z zakresu hydrologii, ekologii i ochrony środowiska oraz kształtowanie umiejętności obserwacji i badań terenowych. Z kolei Angelika Kozioł z klasy I b zwyciężyła w konkursie na poster „Świadomy konsument w globalnej wiosce”, w którym musiała wykazać się wyobraźnią, pomysłowością i znajomością problemów globalnych współczesnego świata. Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy. Brawo!

nauczyciele geografii

Skip to content