Festiwal sportowo – rekreacyjny

Dnia 14 września odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny związany z obchodami „Dni Siedlec”. W 2018imprezie sportowej uczestniczyły wszystkie gimnazja z naszego miasta. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje we  wszystkich konkurencjach,  tj.  w siatkówce  dziewcząt i chłopców, koszykówce dziewcząt i chłopców, piłce nożnej chłopców oraz sztafetowych biegach chłopców jak i dziewcząt. Opiekę nad uczniami sprawowali Mirosław Filimoniuk, Aneta Tomaszewska, Paweł Kuligowski, Ireneusz Dyć, Michał Żmińczuk.
Każda z grup dała z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, uczniowie byli zmotywowani tym, iż każda zwycięska drużyna z poszczególnej konkurencji otrzymywała koszulki, a cała reprezentacja szkoły za zdobycie pierwszego miejsca mogła otrzymać komplet piłek, puchar oraz dyplom.
Dzięki tytanicznej pracy, zaangażowaniu  oraz odpowiedniej motywacji opiekunów, młodzi adepci sportu osiągnęli zadawalające wyniki. Koszykówka dziewcząt (Duszyńska Anna, Olga Stawska, Czarnocka Julia, Aleksandra Małyska, Woźnica Wiktoria), piłka siatkowa chłopców (Kryszczuk Kamil, Potera Adrian, Marchel Jakub, Kurowski Bartłomiej), sztafeta dziewcząt ( Mirosław Monika, Jastrzębska Magdalena, Hajduk Aleksandra, Dmowska Klaudia) zdobyły pierwsze miejsca.
Na drugim miejscu podium zmagania zakończyła piłka nożna chłopców (Woźniak Dawid, Kania Kamil, Biarda Adam, Borkowski Marcin, Sala Łukasz, Bielecki Patryk, Bober Sebastian, Łęczycki Igor).
Trzecie miejsce na podium wywalczyli koszykarze (Nowak Jakub, Wasilewski Jakub, Babulewicz Krystian, Lipiński Piotr) , a tuż za podium uplasowały się dziewczęta w siatkówce (Konopka Bianka, Łuciów Maria, Biernacka Sylwia, Troć Klaudia) oraz sztafeta złożona z chłopaków (Romaniak Kacper, Kowalczyk Paweł, Strzaliński Dawid, Sitkowski Filip).
Klasyfikację drużynową festiwalu wygraliśmy nieznacznie przed PG 6 i dzięki temu od 10 lat jesteśmy niepokonani w ogólnej klasyfikacji szkól na tymże festiwalu.

Skip to content