„Jestem stąd” – podsumowanie konkursu

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.
Robert Bresson

12 czerwca 2018r. w Muzeum Regionalnym w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród w konkursie fotograficzno-językowym „Jestem stąd” zorganizowanym z okazji Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018 przez cztery siedleckie instytucje: Szkołę Podstawową nr 1 im. KEN, I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Muzeum Regionalne.
Najlepsze fotografie zostały udostępnione do końca sierpnia b.r. w formie ekspozycji stacjonarnej w Muzeum Regionalnym w Siedlcach. Wystawa pokonkursowa „Niematerialne dziedzictwo kulturowe naszego regionu” jest również dostępna w formie wirtualnej.
Z przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły zdobyły zasłużone czołowe lokaty: I miejsce – Maja Michalak z kl. II a (opiekun p. B. Pniewska) oraz III miejsce – Martyna Izdebska z kl. III a (opiekun p. E. Markowska). Serdecznie gratulujemy uczennicom oraz ich opiekunom życząc dalszych, twórczych sukcesów.
Zapraszamy wszystkich na fotograficzną ucztę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content