Zwycięstwo naszych uczennic w turnieju eliminacyjnym w piłki ręcznej!

30 października w Szkole Podstawowej nr 8 odbyły się szkolne rozgrywki piłki ręcznej w których udział wzięła nasza reprezentacja.
Graliśmy 3 mecze. Pierwszy mecz rozegraliśmy przeciwko zespołowi z SP 10. W pierwszych sekundach spotkania padł celny strzał na bramkę przeciwnika. W 5 minucie bramkarka naszej drużyny obroniła karnego. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4-3 dla naszej szkoły. Ostateczne mecz skończył się wygraną SP 1 z wynikiem 12-4.
Drugi mecz rozegraliśmy z SP 4. Prowadzimy od pierwszych minut. Schodziliśmy na przerwę z wynikiem 4-0. W ostatnich minutach spotkania nie trafiamy karnego, ale wygrywamy mecz z wynikiem 9-1.
Ostatni mecz graliśmy z SP 8. Po pierwszej połowie przegrywamy 3-2. W drugiej połowie strzelamy 2 bramki i po ogromnych emocjach wygrywamy mecz 4-3. Z bilansem 3 zwycięstw wygrywamy grupę eliminacyjną A.
Skład zwycięskiej drużyny:
Oliwia Rudnik – kapitan
Aleksandra Mućko
Małgorzata Murawska
Justyna Szczygielska
Michalina Moszyńska
Klaudia Rombel
Julita Łyś
Kinga Redesiuk
Maja Soszyńska
Emilia Adamowicz
Maria Lichograj
Amelia Lewczuk

Gratulacje i życzymy powodzenie w kolejnym etapie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content