Uroczystość podsumowująca działania ekologiczne w SP1

Cały świat jest w naszych rękach
…możesz dbać o cały świat, chociaż masz niewiele lat

Dnia 10 czerwca odbyła się uroczystość podsumowująca działania ekologiczne w naszej szkole. W ramach działań organizowanych wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 1 i Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach, uczniowie siedleckich szkół wzięli udział w konkursie fotograficznym „Z ekologią w obiektywie” oraz prezentacji multimedialnej „Ekologia w moim życiu”. Podczas uroczystego podsumowania na nagrodzonych uczniów czekała niespodzianka w postaci przedstawienia teatralnego przygotowanego przez uczniów ekologicznej klasy 1a, którego przewodnim tematem było dbanie o ekologię. Młodzi aktorzy wspólnie z Panią Magdaleną Majewską przenieśli gości w świat bajek, w którym pokazali wszystkim obecnym jak trzeba i jak powinniśmy dbać o naszą planetę, aby służyła nam jak najdłużej. Laureatom konkursów nagrody wręczały Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Magdalena Olszewska-Silna, Prezes Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach Anna Pszczółkowska-Goś. Na uroczystość przybyła także Pani Karolina Korniluk-Uliczna, specjalista ds. gospodarki odpadami w siedleckim ZUO, opiekunowie nagrodzonych uczniów i rodzice młodych aktorów. Uroczystość i organizacja konkursów odbyła się dzięki zaangażowaniu nauczycieli naszej szkoły Pań Ewy Bazylczuk, Magdaleny Majewskiej i Pani Pedagog Kingi Domańskiej.

Skip to content