Tenis stołowy

W dniu 04.04.2022 na hali sportowej ARMS przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbyły się zawody międzypowiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategoriach dzieci i młodzież. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Igor Lemieszek 6a oraz Wiktor Supeł 5a w kategorii klas IV-VI, pod opieką pana Pawła Kuligowskiego.

Zawodnicy z ,,Jedynki” pokonali w grupie SP Hołubla i weszli do ćwierćfinałowej ósemki, gdzie spotkali się ze swoim odwiecznym rywalem SP11 Siedlce i niestety ponownie musieli uznać wyższość rywala, tracąc możliwość gry w półfinale, zajmując w klasyfikacji końcowej miejsca 5-8 w powiecie siedleckim.

Zwycięzcom turnieju życzymy sukcesów w dalszym etapie, a naszym chłopcom gratulujemy sportowej postawy i liczymy na ich osiągnięcia w następnym roku.

Paweł Kuligowski

Fot. P. Kuligowski