Dzień chłopaka w klasie IVB

5 października 2023r. uczniowie klasy IVb razem z wychowawczynią p. Agnieszką Sollich udali się do KULINARNEGO PODDASZA znajdującego się na ul. Świętojańskiej 9 w Siedlcach. W ten sposób uczciliśmy Dzień Chłopaka. Na warsztatach kulinarnych:

• Dzieci poznały smaki z różnych stron świata degustując kiełbaski np. salami, chorizo, parówki, frankfurterki.
  • Malowaliśmy lizaki poznając numery alarmowe i pracę POLICJANTA
  • Ozdabialiśmy DONATY lukierem i smacznymi kolorowymi posypkami, które dzieci spakowały do pojemników.
  • Na koniec sami zrobiliśmy musztardę oraz przepyszne HOD DOGI, które wszyscy ze smakiem zjedliśmy.
    Kulinarne Poddasze to fantastyczna zabawa dla wszystkich dzieci małych i dużych. Spędziliśmy tam fantastyczne chwile. Zadowoleni oraz obdarowani prezentami wróciliśmy do szkoły.

Tekst i zdjęci: Agnieszka Sollich