Koncert muzyki poważnej

Dnia 26.04.2013r. odbył się w murach naszej szkoły kolejny koncert muzyki poważnej. Wystąpili w nim uzdolnieni muzycznie, grający na różnych instrumentach uczniowie: Maria Kurkus, Adrianna Sarnowiec, Agnieszka Bajdecka, Mateusz Konopka, Patrycja Łukaszuk, Dominika Komorowska.
Mogliśmy usłyszeć brzmienie fletu poprzecznego, altówki, klarnetu oraz instrumentów klawiszowych. W repertuarze koncertu znalazły się następujące utwory: melodia z musicalu Upiór w operze, fragmenty koncertów znanych kompozytorów, sonatiny, sonaty, walce oraz inwencje J. S. Bacha. Prelegentem spotkania muzycznego była Oliwia Kruczyńska, która również wykazała się biegłością w grze na instrumentach klawiszowych.
Zgromadzona na sali gimnastycznej młodzież podziękowała młodym muzykom gromkimi brawami. Wszyscy słuchacze byli bardzo zadowoleni. Koncert zorganizowała pani Małgorzata Rudnicka.