II Strzeleckie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Regionu Siedleckiego

W dniach 14 listopada oraz 26 listopada 2014 r. w obiektach Strzelnicy Sportowej „DRAGON” na ul. Sokołowskiej w Siedlcach odbyły się zawody w strzelectwie sportowym o Mistrzostwo Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Regionu Siedleckiego pod patronatem Urzędu Miasta Siedlce.
W zawodach wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Siedlec i najbliższych okolic. Miłą niespodziankę sprawiła Wiktoria Zdunek, uczennica klasy IId zajmując 2 miejsce w konkurencji Karabin sportowy. Trzecie miejsce w konkurencji Karabin pneumatyczny zajęła Aleksandra Krawczyk z klasy IIIe i jednocześnie zajęła 3 miejsce w podsumowaniu obu konkurencji. W  klasyfikacji drużynowej uczniowie naszej szkoły uzyskali najlepszy wynik zajmując 1 miejsce.
Zawody te były również podsumowaniem pracy sekcji strzelectwa sportowego  w 2014 roku w ramach koła zainteresowań, które prowadzi nauczyciel p. Andrzej Wojtowicz.  Najlepszym (najwszechstronniejszym) zawodnikiem strzelectwa sportowego Publicznego Gimnazjum nr 1 w Siedlcach w bieżącym roku została Aleksandra Krawczyk.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy wspaniałej postawy i wysokich wyników.

Skip to content