Jazz przy choince

jazzprzychoinceWieczór 6. grudnia br. można było spędzić w rytmach muzyki w sali widowiskowej „Podlasie” na koncercie stypendialnym Kuby Uziębło, ucznia klasy 3B Publicznego Gimnazjum nr 1 w Siedlcach.
Jakub Uziębło to tegoroczny stypendysta Prezydenta Miasta Siedlce, uczeń Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Podczas koncertu zaprezentował swój program stypendialny pt. Jazz przy choince. Podczas występu można było usłyszeć znane standardy jazzowe oraz świąteczne piosenki bożonarodzeniowe.
Kubie towarzyszyli siedleccy muzycy: Grzegorz Uziębło (tata) – fortepian, Marek Matwiejczyk – gitara basowa, Robert Protasewicz – perkusja oraz wokalistki: Marlena Maria Uziębło (mama), Weronika Czapska oraz Patrycja Łukaszuk – absolwentki Publicznego Gimnazjum nr 1.
Tego dnia na widowni nie zabrakło rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów ze szkoły, nauczycieli i wszystkich sympatyków talentu Kuby. Serdecznie gratulujemy i czekamy na następny koncert.