Dni Siedlec na sportowo

W dniu 14.09.2017r. na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny siedleckich szkół z okazji obchodów „Dni Siedlec”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Sławińskiej, p. Anety Tomaszewskiej, p. Ireneusza Dycia, p. Pawła Kuligowskiego, p. Mirosława Filimoniuka i p. Michała Żmińczuka wzięli udział w turniejach: siatkówki dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej chłopców, ,,dwóch ogni” oraz w biegach sztafetowych dziewcząt i chłopców 4x400m. Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy następujące miejsca: siatkówka chłopców I miejsce, koszykówka chłopców II miejsce, dwa ognie III miejsce,  sztafeta dziewcząt VI miejsce, sztafeta chłopców IV miejsce. Uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe koszulki. W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła uplasowała się na III miejscu, zdobywając puchar i sprzęt sportowy.
Reprezentanci poszczególnych konkurencji:
Siatkówka chłopców: Tymon Zięcina 8c, Michał Wróbel 8c, Konrad Bareja 8c, Sebastian Soszyński 8c.
Koszykówka dziewcząt: Aleksandra Cielemęcka7a, Oliwia Izdebska 7b, Hanna Mierzejewska 5b, Magdalena Szymkiewicz 7c.
Koszykówka chłopców: Norbert Naumow 7a, Kacper Wierzejski 7a, Dawid Szlachta 7a, Dawid Richter 7b.
Siatkówka dziewcząt: Amelia Niewiadomska 8c, Maja Soszyńska 8c, Gabriela Guzek 8c, Justyna Chibowska 8c.
Sztafeta 4×400 dziewcząt: Amelia Niewiadomska 8c, Maja Soszyńska 8c, Gabriela Guzek 8c, Justyna Chibowska 8c.
Sztafeta 4×800 chłopców: Michał Skorupski 8c, Hubert Pluta 8c, Miłosz Kisieliński 8c, Paweł Giereło 8c.
Piłka nożna: Szymon Dziak 4a, Marcel Prekurat 4a, Dominik Osypowicz 4a, Mateusz Bartczuk 4b, Igor Plewa 4c, Bartosz Szałkiewicz 4c, Hubert Kicki 4c, Michał Talacha 4c, Kajetan Tomaszewski 5b, Adam Świętochowski 5b, Krystian Wojtczuk 5b.
Dwa ognie: Hanna Mierzejewska 5b, Zofia Wielogórska 5b, Kajetan Tomaszewski 5b, Adam Świętochowski 5b, Anna Wereszczyńska 5b, Tomasz Wiśniewski 5a, Bartosz Staręga 5a, Ksawery Boruta 5a, Jan Sawicki 5b, Natan Kazimierczak 4b.