馃彁 馃弳 Siatkarskie rozgrywki馃弳 馃彁

Mi臋dzyklasowy turniej w pi艂k臋 siatkow膮 zaliczany do klasyfikacji na 鈥瀗ajlepsza klas臋鈥 odby艂 si臋 dnia 25 kwietnia na hali sportowej naszej szko艂y.

Do turnieju przyst膮pi艂o 7 dru偶yn, w艣r贸d kt贸rych prym wiod艂a klasa 7c. Wygra艂a ona wszystkie pojedynki i zdoby艂a pierwsze miejsce. Drugie miejsce z jedn膮 pora偶k膮 przypad艂o klasie 8b, a na najni偶szym miejscu na podium rozgrywki sko艅czy艂a klasa 4c.

Du偶e s艂owa uznania nale偶膮 si臋 szczeg贸lnie klasie 4c i 4a, kt贸re pomimo du偶ej r贸znicy warunk贸w fizycznych (wzgl臋dem starszych koleg贸w) , sprawno艣ci fizycznej i do艣wiadczenia to dzielnie walczy艂y o jak najkorzystniejszy rezultat w ka偶dym pojedynku.

Zwyci臋sk膮 dru偶yn臋 z klasy 7c reprezentowali: Igor Plewa, Szymon J臋druszczak, Bartek Sza艂kiewicz, Wiktor Pasztor, 艁ukasz Grodzki, Konrad Krzewniak, Filip Szlachta, Hubert Kicki oraz Jakub Korlniluk.

Konkurs na najlepsza klas臋 dotar艂 do decyduj膮cego momentu. Rozegranych zosta艂o ju偶 pi臋膰 konkurencji, a na pierwszym miejscy z dorobkiem 28 punkt贸w znajduj膮 si臋 a偶 trzy klasy. Ostatni turnijej rozegrany w maju oka偶e si臋 wi臋c decyduj膮cy, dlatego te偶 zapowiadaj膮 si臋 ogromne emocje.

Wszystkim dzi臋kujemy za udzia艂, gratulujemy zwyci臋skiej dru偶ynie i zapraszamy wszystkie klasy do rywalizacji w ostatniej ods艂onie konkursu na 鈥濶ajlepsza Klas臋鈥.

tekst i zdj臋cia: I.Dy膰

Skip to content