Dziecięca Spartakiada Sportowa

Z okazji obchodzonego 16 października Dnia Papieża świętego Jana Pawła II została zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 11 w Siedlcach Papieska Olimpiada Młodych Talentów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl III a wraz z opiekunem p. Agnieszką Tomczyk-Gajewską. Zawodnicy wzięli udział w Dziecięcej Spartakiadzie Sportowej, w której mieli do pokonania szereg konkurencji. Było to spotkanie pełne pozytywnych emocji, rozwijające umiejętności współdziałania zespołowego, wdrażania do czynnego wypoczynku, któremu towarzyszyła zasada fair-play.

Całemu zespołowi serdecznie gratuluję.

Skład drużyny: Kruszewska Zuzanna, Marciniak Liliana, Osypiuk Kaja, Rodak Aleksandra, Wereszczyńska Barbara, Boguszewski Nikodem, Chromiński Jan, Gabryszewski Igor, Nasiłowski Bartłomiej, Obrępalski Kamil.

tekst i zdjęcia: A. Tomczyk-Gajewska

Skip to content