Podsumowanie wielkanocnej zbiórki żywności

W marcu Szkolny Klub Wolontariatu włączył się do akcji Stowarzyszenia Odra – Niemen  „Rodacy Bohaterom” polegającej na zbiórce żywności, artykułów higienicznych i chemii gospodarczej. Zostały one przekazane za pośrednictwem tej organizacji   Rodakom z Kresów Wschodnich  mieszkającym na  Litwie, Łotwie, Mołdawii, Białorusi, czy Ukrainie.

W ten sposób daliśmy wyraz szacunku i solidarności z naszymi Rodakami mieszkającymi na Kresach II Rzeczypospolitej.

Dziękujemy za wszystkie paczki przyniesione przez indywidualnych uczniów z klas: 4a, 5a, 5b, 6a, 6c, 7b oraz młodszym kolegom z klasy 1b.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu:

Agnieszka Karpińska i Małgorzata Jaroszczyk