W piątek, 28 października 2016 roku uczniowie klas 3b, 3d, 3e, 2b i 1f uczestniczyli w warsztatach prowadzonych w języku angielskim pt. „Halloween fun and games”. Liderem spotkania był Irlandczyk Richy Mullaney, moderator Europejskiego Programu Edukacyjnego „Nauka bez granic”.
Celem warsztatów było krzewienie tolerancji, otwartości i wrażliwości na inna kulturę, język i tradycje, jak również ćwiczenie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim poprzez kontakt z żywym językiem. Uczniowie pracowali różnorodnymi metodami aktywizującymi. Poprzez bliski kontakt z native speakerem języka angielsiego młodzież miała okazję do otwarcia się na obcy język, komunikacji i przełamania barier.
Podsumowaniem projektu był Quiz interaktywny Kahoot, w którym na szczególne wyróżnienie zasłużyli:
Arkadiusz Ułanowski z kl. 2b,
Adrianna Mróz z kl. 3d,
Karolina Turyk z kl. 2b.
Great job 🙂
Warsztaty okazały się ciekawa alternatywą dla tradycyjnej lekcji języka angielskiego.
Looking forward to the next workshop of this kind 🙂

Organizatorzy wyjazdu:
Elwira Markowska